Alberte.jpgCressida.jpgEmiliedressur.jpgFanny.jpgHest2013.jpgHest2014.jpgHestv.jpgJadedressur.jpgJadeogTippo.jpgJagt2013.jpgJul1.jpgJul2.jpgKrisLaura.jpgMesterskab2015-2.JPGMesterskab2015-3.JPGMimiogLoke.jpgMimiogMercedes.jpgPony2013.jpgPony2014.jpgPonygames1.jpgSmiley.jpgSommer.jpgStafet.jpgStranden.jpgStranden1.jpgStranden2.jpgStranden3.jpgvand2013.jpg

Subaru cup d. 19/8 - ridetider

Vores cafe vil være åben hele dagen

Al træning starter på Slotsruinen - og kvallen starter også her (se evt. skitse i cafeen)

Det er muligt at gå banen til fods samtidig med der er træning

Klokken   Klassenavn Navn Hest Klub
           
kl 9.30 1 Træning - 60 cm Klara Kirstine Bendixen PINOCCHIO STAR OHR
  2 Træning - 60 cm Mirjam Marie Dyekjær TREMULÉH MAK
  3 Træning - 60 cm Annette Villebæk Fritzbøger LANGTOFTEGÅRD LAMBORGHINI HKR
  4 Træning - 60 cm Cecilie Mai Pedersen MIDNIGHTS MALTE SLRK
  5 Træning - 60 cm Susanne Lohmann KATRINEBJERGS RIHANNA MSR
           
kl. 10.30 6 Træning - 60 cm Emily Flintegaard Ehlert TANGGÅRDS FIGO RKV
  7 Træning - 60 cm Annika stumpe Pedersen AASTRUPGAARDS SUNSHINE HJOR
  8 Træning - 60 cm Sofie Holmslykke Jensen STREJFER HJOR
  9 Træning - 60 cm Ina Karlshøj Julegaard TYSTRUPGÅRDS BATHIBA SKØR
  10 Træning - 60 cm Ronja Dalvin SØG
           
11:30 1 Subaru Kval - Pony 60 cm Klara Kirstine Bendixen PINOCCHIO STAR OHR
11:35 2 Subaru Kval - Pony 60 cm Mirjam Marie Dyekjær TREMULÉH MAK
11:40 3 Subaru Kval - Pony 60 cm Annette Villebæk Fritzbøger LANGTOFTEGÅRD LAMBORGHINI HKR
11:45 4 Subaru Kval - Pony 60 cm Cecillie Stensnæs HOLMENS CASINA RVV
11:50 5 Subaru Kval - Pony 60 cm Cecilie Mai Pedersen MIDNIGHTS MALTE SLRK
11:55 6 Subaru Kval - Pony 60 cm Susanne Lohmann KATRINEBJERGS RIHANNA MSR
12:00 7 Subaru Kval - Pony 60 cm Emily Flintegaard Ehlert TANGGÅRDS FIGO RKV
12:05 8 Subaru Kval - Pony 60 cm Annika stumpe Pedersen AASTRUPGAARDS SUNSHINE HJOR
12:10 9 Subaru Kval - Pony 60 cm Sofie Holmslykke Jensen STREJFER HJOR
12:15 10 Subaru Kval - Pony 60 cm Mathilde Stender Roeder TRENDY CAPTAINS DAUGHTER SIV
12:20 11 Subaru Kval - Pony 60 cm Ina Karlshøj Julegaard TYSTRUPGÅRDS BATHIBA SKØR
12:25 12 Subaru Kval - Pony 60 cm Ronja Leth Dalvin SØG
           
kl. 12.45 11 Træning - 80 cm Winnie Louise Søborg CORNELIUS SLRK
  12 Træning - 80 cm Cecilia Fuglevig Johnsen CALVIN MAK SIV
  13 Træning - 80 cm Helle Hoffmeyer MILLION DOLLAR MAN ESP
  14 Træning - 80 cm Laura Svanekjær HIGH-LINE VEK
  15 Træning - 80 cm Juliane Kruse Hansen ANTHONY SPR
           
kl. 13.45 16 Træning - 80 cm Anne Sophie Oster BJERGLUNDS CATO CEP
  17 Træning - 80 cm Caroline Behrend Rasmussen ROSITA KROGH HØRS
  18 Træning - 80 cm Frida Amalie Kjeldgaard ENDAHLGÅRDENS WINO SØG
  19 Træning - 80 cm Gitte Skytte MOSEGÅRDENS DUKAT HKR
  20 Træning - 80 cm Marie Broberg Jørgensen RØRMOSENS RAMAZOTTI KLIK
           
14:45 1 Subaru Kval - Hest 80 cm Winnie Louise Søborg CORNELIUS SLRK
14:50 2 Subaru Kval - Hest 80 cm Cecilia Fuglevig Johnsen CALVIN MAK SIV
14:55 3 Subaru Kval - Hest 80 cm Signe Grønskov Petersen SOFIETJE V SPR
15:00 4 Subaru Kval - Hest 80 cm Rikke Tylak Grønskov STALD GRØNSKOVS CARLOS HKR
15:05 5 Subaru Kval - Hest 80 cm Laura Svanekjær HIGH-LINE VEK
15:10 6 Subaru Kval - Hest 80 cm Juliane Kruse Hansen ANTHONY SPR
15:15 7 Subaru Kval - Hest 80 cm Anne Sophie Oster BJERGLUNDS CATO CEP
15:20 8 Subaru Kval - Hest 80 cm Camilla Zacho Larsen KADANS DE MAURETUS ØSR
15:25 9 Subaru Kval - Hest 80 cm Caroline Behrend Rasmussen ROSITA KROGH HØRS
15:30 10 Subaru Kval - Hest 80 cm Anna Ravn SABBILS ZAVIRO SLRK
15:35 11 Subaru Kval - Hest 80 cm Frida Amalie Kjeldgaard ENDAHLGÅRDENS WINO SØG
15:40 12 Subaru Kval - Hest 80 cm Gitte Skytte MOSEGÅRDENS DUKAT HKR
15:45 13 Subaru Kval - Hest 80 cm Simone Bøgelund Lacardo HKR
15:50 14 Subaru Kval - Hest 80 cm Marie Broberg Jørgensen RØRMOSENS RAMAZOTTI KLIK

 

 

Joomla templates by a4joomla