Alberte.jpgCressida.jpgEmiliedressur.jpgFanny.jpgHest2013.jpgHest2014.jpgHestv.jpgJadedressur.jpgJadeogTippo.jpgJagt2013.jpgJul1.jpgJul2.jpgKrisLaura.jpgMesterskab2015-2.JPGMesterskab2015-3.JPGMimiogLoke.jpgMimiogMercedes.jpgPony2013.jpgPony2014.jpgPonygames1.jpgSmiley.jpgSommer.jpgStafet.jpgStranden.jpgStranden1.jpgStranden2.jpgStranden3.jpgvand2013.jpg

Subaru Cup 8. april - Ridetider

Velkommen til SØG's første Subaru Cup.

Vi er mange og der er samtidig Eric Smiley træning, så følg venligst div. skilte ift parkering og opvarmning.

Alle skal være opvarmet til træningerne.

Vores cafe vil være åben hele dagen.

Er der flere som ønsker varm mad, skal dette bestilles senest torsdag

 

  Subaru Cup SØG 8. april 2017      
         
kl. 9-10 Træning - 80 cm Marian Bjugel-Thomsen LUPIS FINQUITO SPR
  Træning - 80 cm Mathilde Møller TT-LACOPIA HIS
  Træning - 80 cm Mia Pihl LUNDS INTERMEZZO NØR
  Træning - 80 cm Gerd Maria Dalsgaard PRIOR'S LUSANN SØG
  Træning - 80 cm Charlotte  Møller WALDDONNA KRK
  Træning - 80 cm stine Moesby Pedersen CAYENNE HKR
         
kl. 10-11 Træning 80 Vibe Hald Winnietou Vedbæk
  Træning - 80 cm Anita  Sussi Gravgaard FLASHING XX (IRE) VEK
  Træning - 80 cm Niels Henrik Bidstrup EMICZ VEK
  Træning - 80 cm Katja Stanley Sørensen MALIX TAGEGAARD CEP
  Træning - 80 cm Kamille Dumong Erichsen KAPRIOLANDO SPR
  Træning - 80 cm Pernille Kubert Aviator Florinso SPR
         
kl. 11-12 Træning - 80 cm Annika Andersen TANTASSAIG SANDIE HKR
  Træning - 80 cm Camilla Zacho Larsen KADANS DE MAURETUS ØSR
  Træning - 80 cm Charlotte  Møller CHIPPENDALE KRK
  Træning - 80 cm Louise Hededam Ottenheim FREEDOM HKR
  Træning - 80 cm Laura Ingels Larsen KLINTEGÅRDENS KASUS SØG
  Træning - 80 cm Christina Andersson ALADDIN AF HAGESHOLM HKR
  Træning - 80 cm Gerd Maria Dalsgaard HØJVANG'S IKAROS SØG
         
kl. 11.30 Banegennemgang til fods 80 cm      
         
12:00 Subaru Kval - Hest 80 cm Amanda Gerd Kristensen ODIN SØG
12:05 Subaru Kval - Hest 80 cm Laura Lander CASANOVA SLR
12:10 Subaru Kval - Hest 80 cm Gerd Maria Dalsgaard HØJVANG'S IKAROS SØG
12:15 Subaru Kval - Hest 80 cm Annika Andersen TANTASSAIG SANDIE HKR
12:20 Subaru Kval - Hest 80 cm Charlotte  Møller CHIPPENDALE KRK
12:25 Subaru Kval - Hest 80 cm Camilla Grundvad Toldbod TACHÉ HGR
12:30 Subaru Kval - Hest 80 cm Niels Henrik Bidstrup EMICZ VEK
12:35 Subaru Kval - Hest 80 cm stine Moesby Pedersen CAYENNE HKR
12:40 Kval 80  Vibe Hald Winnietou Vedbæk
12:45 Subaru Kval - Hest 80 cm Anita  Sussi Gravgaard FLASHING XX (IRE) VEK
12:50 Subaru Kval - Hest 80 cm Camilla Zacho Larsen KADANS DE MAURETUS ØSR
12:55 Subaru Kval - Hest 80 cm Charlotte  Møller WALDDONNA KRK
13:00 Subaru Kval - Hest 80 cm Christina Andersson ALADDIN AF HAGESHOLM HKR
13:05 Subaru Kval - Hest 80 cm Cia Hedenquist CHANTAL CROWN GLK
13:10 Subaru Kval - Hest 80 cm Henriette Adeltoft SPOOGIE SØG
13:15 Subaru Kval - Hest 80 cm Isaline Marie Rosenstand MOSETOFTEN'S FIGHTER SØG
13:20 Subaru Kval - Hest 80 cm Kamille Dumong Erichsen KAPRIOLANDO SPR
13:25 Subaru Kval - Hest 80 cm Katja Stanley Sørensen MALIX TAGEGAARD CEP
13:30 Subaru Kval - Hest 80 cm Laura Ingels Larsen KLINTEGÅRDENS KASUS SØG
13:35 Subaru Kval - Hest 80 cm Lise Marquardtsen LEMONKA-WM HKR
13:40 Subaru Kval - Hest 80 cm Louise Hededam Ottenheim FREEDOM HKR
13:45 Subaru Kval - Hest 80 cm Marian Bjugel-Thomsen LUPIS FINQUITO SPR
13:50 Subaru Kval - Hest 80 cm Mathilde Møller TT-LACOPIA HIS
13:55 Subaru Kval - Hest 80 cm Laura Lander CHESS SLR
14:00 Subaru Kval - Hest 80 cm Mia Pihl LUNDS INTERMEZZO NØR
14:06 Subaru Kval - Hest 80 cm Gerd Maria Dalsgaard PRIOR'S LUSANN SØG
         
         
kl. 14.30-15.30 Træning - 60 cm Anna-Sofie Olsen ARGOS HIPPIOS NSR
  Træning - 60 cm Annika Andersen SKOVLYS KASHMIR HKR
  Træning - 60 cm Caroline Bermann LANGAGERS LATOYA HRK
  Træning - 60 cm Cecillie Aggersbøl MOONJAM'S SYMFONI ØKR
  Træning - 60 cm Gry Albrechtsen KIRKEBY'S CASSIO HJOR
  Træning - 60 cm Ida moesby pedersen LULLE HKR
  Træning - 60 cm Tilde Kornerup MOONJAM'S MIDNIGHT DANCER ØKR
         
kl. 15.30-16.30 Træning - 60 cm Ida Ursin FREICA KAR
  Træning - 60 cm Laura Grum Juul Jensen HOUDINI FAK
  Træning - 60 cm Mia Rex Bøgvald Pedersen LÅDDENHØJS BONZAI AMR
  Træning - 60 cm Mirjam Marie Dyekjær TREMULÉH MAK
  Træning - 60 cm Ronja Orlik DALVIN SØG
  Træning - 60 cm Sofie Holmslykke Jensen STREJFER HJOR
  Træning - 60 cm Hanne Møller Skuggi fra Alskær SØG
  Træning - 60 cm Maline Møller Bajana SØG
         
kl. 16.00 Banegennemgang til fods 60 cm      
         
16:40 Subaru Kval - Pony 60 cm Anna-Sofie Olsen ARGOS HIPPIOS NSR
16:45 Subaru Kval - Pony 60 cm Annika Andersen SKOVLYS KASHMIR HKR
16:50 Subaru Kval - Pony 60 cm Hanne Møller Skuggi fra Alskær SØG
16:55 Subaru Kval - Pony 60 cm Caroline Bermann LANGAGERS LATOYA HRK
17:00 Subaru Kval - Pony 60 cm Cecillie Aggersbøl MOONJAM'S SYMFONI ØKR
17:05 Subaru Kval - Pony 60 cm Gry Albrechtsen KIRKEBY'S CASSIO HJOR
17:10 Subaru Kval - Pony 60 cm Ida moesby pedersen LULLE HKR
17:15 Subaru Kval - Pony 60 cm Ida Schønning Plesner CONSTANCE SPR
17:20 Subaru Kval - Pony 60 cm Ida Ursin FREICA KAR
17:25 Subaru Kval - Pony 60 cm Laura Grum Juul Jensen HOUDINI FAK
17:30 Subaru Kval - Pony 60 cm Mia Rex Bøgvald Pedersen LÅDDENHØJS BONZAI AMR
17:35 Subaru Kval - Pony 60 cm Mirjam Marie Dyekjær TREMULÉH MAK
17:40 Subaru Kval - Pony 60 cm Ronja Orlik DALVIN SØG
17:45 Subaru Kval - Pony 60 cm Sofie Holmslykke Jensen STREJFER HJOR
17:50 Subaru Kval - Pony 60 cm Tilde Kornerup MOONJAM'S MIDNIGHT DANCER ØKR
17:55 Subaru Kval - Pony 60 cm Maline Møller Bajana SØG
         
         
1 Frokost - varm ret incl 1 sodavand/vand Anita  Sussi Gravgaard FLASHING XX (IRE) VEK
1 Frokost - varm ret incl 1 sodavand/vand Annika Andersen TANTASSAIG SANDIE HKR
1 Frokost - varm ret incl 1 sodavand/vand Charlotte  Møller WALDDONNA KRK
1 Frokost - varm ret incl 1 sodavand/vand Charlotte  Møller CHIPPENDALE KRK
1 Frokost - varm ret incl 1 sodavand/vand Gerd Maria Dalsgaard PRIOR'S LUSANN SØG
1 Frokost - varm ret incl 1 sodavand/vand Kamille Dumong Erichsen KAPRIOLANDO SPR
1 Frokost - varm ret incl 1 sodavand/vand Laura Grum Juul Jensen HOUDINI FAK
1 Frokost - varm ret incl 1 sodavand/vand Marian Bjugel-Thomsen LUPIS FINQUITO SPR
1 Frokost - varm ret incl 1 sodavand/vand Mia Rex Bøgvald Pedersen LÅDDENHØJS BONZAI AMR
1 Frokost - varm ret incl 1 sodavand/vand Mirjam Marie Dyekjær TREMULÉH MAK
1 Frokost - varm ret incl 1 sodavand/vand Niels Henrik Bidstrup EMICZ VEK
1 Frokost - varm ret incl 1 sodavand/vand Ronja Orlik DALVIN SØG
1 Frokost - varm ret incl 1 sodavand/vand Tilde Kornerup MOONJAM'S MIDNIGHT DANCER ØKR
1 Frokost - varm ret incl 1 sodavand/vand Hanne Møller Skuggi fra Alskær SØG
15        
Joomla templates by a4joomla