Alberte.jpgCressida.jpgEmiliedressur.jpgFanny.jpgHest2013.jpgHest2014.jpgHestv.jpgJadedressur.jpgJadeogTippo.jpgJagt2013.jpgJul1.jpgJul2.jpgKrisLaura.jpgMesterskab2015-2.JPGMesterskab2015-3.JPGMimiogLoke.jpgMimiogMercedes.jpgPony2013.jpgPony2014.jpgPonygames1.jpgSmiley.jpgSommer.jpgStafet.jpgStranden.jpgStranden1.jpgStranden2.jpgStranden3.jpgvand2013.jpg

Eric Smiley Clinic 5-7. jan - ridetider

Så er vi igen heldige at have besøg af Eric Smiley og hans fantastiske entusiasme

Alle er velkommen til at komme som gæst

Der må rides i ridehuset, når der undervises i dressur

 

Eric Smiley 

 

 

 

 

 

 

 

Fredag

6

 

 

Navn

P/H

Dr

Spr

Mia Hastrup

Rut

13.00

18.15

Vivan Ryslinge

Diva

13.30

18.15

Tine

Rut

14.00

18.15

Mia Hastrup

 

14.30

20.15

Anna- Sofie Zeltner

Anabell

15.00

19.15

Julie Kjersgaard

 

15.00

19.15

Jade

Luckyson

16.00

 

Jade

Spidermann

 

20.15

Ledig

 

 

20.15

 

 

 

 

Varm mad

 

16.00-18

 

Rideskole 

 

16-18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lørdag

7

 

 

Navn

P/H

Dr

Spr

Tine Lyders

Ung

11.10-11.40

15.15-16.15

Kathrine

 

 

15.15-16.15

Vivan Ryslinge

ung

 

15.15-16.15

 

 

 

 

Louise Dyhr

 

10.40-11.10

16.15-17.15

Mia Pihl

 

11.40-12.40

16.15-17.15

Nicole Hauskov

HC

11.40-12.40

16.15-17.15

 

 

 

 

Sara Bech

Dicte

09.30-10.10

17.15-18.15

Jade

Luckyson

10.10-10.40

17.15-18.15

Vivan Ryslinge

Diva

 

17.15-18.15

 

 

 

 

Sara Bech

Ung

13.30-14.30

18.15-19.15

Anna- Sofie Zeltner

Anabell

14.30-15.30

18.15-19.15

Ledig

 

 

18.15-19.15

 

 

 

 

Frokost

 

12.40-13.30

 

Jade

Spidermann 

13.30-14.30

 

Julie Kjersgaard

Tippo

14.30-15.30

 

 

 

 

 

Rideskole 

 

10.20-11.00

 

 

 

 

 

Søndag

8

 

 

Navn

P/H

Dr

Spr

Nicole Hauskov

HC

10.30-11.30

15.45-16.45

Mia Pihl

 

10.30-11.30

15.45-16.45

Louise Dyhr

 

11.30-12.30

15.45-16.45

 

 

 

 

Jade

Luckyson

9.30-10.30

16.45-17.45

Sara Bech

Dicte

9.30-10.30

16.45-17.45

Mia Hastrup

Rut

11.30-12.30

16.45-17.45

Tine

Rut

 

16.45-17.45

 

 

 

 

Jade

Spidermann 

14.30-15.30

17.45-18.45

Sara Bech

Ung

14.30-15.30

17.45-18.45

Julie Kjersgaard

 

 

17.45-18.45

 

 

 

 

Tine Lyders

Ung

12.30-13.30

 

Kathrine

 

12.30-13.30

 

 

 

 

 

Frokost

 

13-14.30

 

Joomla templates by a4joomla