Alberte.jpgCressida.jpgEmiliedressur.jpgFanny.jpgHest2013.jpgHest2014.jpgHestv.jpgJadedressur.jpgJadeogTippo.jpgJagt2013.jpgJul1.jpgJul2.jpgKrisLaura.jpgMesterskab2015-2.JPGMesterskab2015-3.JPGMimiogLoke.jpgMimiogMercedes.jpgPony2013.jpgPony2014.jpgPonygames1.jpgSmiley.jpgSommer.jpgStafet.jpgStranden.jpgStranden1.jpgStranden2.jpgStranden3.jpgvand2013.jpg

Ridelejr uge 27 - ridelejrliste

Vi nærmer os ridelejr tiden.....

Nedenstående er der en liste med de ryttere, der er meldt til samt de ryttere, der skal deltage i samling.

Der er spørgsmålstegn ved nogen af jer - vil I sende svar på det jeg har sat spørgsmål ved.

Husk at melde til stævne på DRF Go. Vi ændrer bare klassen, hvis I finder ud af, at I skal ride en anden.

Husk tilmelding til fællesspisning fredag aften

 

 

 

 

  Underviser Sally Stald Cecilie Køkken Louise    
    Mia Hastrup   Søren   Cathie    
   

Cecilie Skrædderdal

Lena Hougaard-Thorsen

  David   Trine    
                 
Nr Navn By Alder Rutine Pony/hest ønske T-shirt Egen P/H Kat.
1 Liva Grubbe Rønne 13 0 0 0 0 ?
2 Denise Krone Gilleleje 11 0 Maximus ? 0 ?
3 Maria Andersen Walsh Kgs.Lyngby 14 let øvet Ikke military 0 medium Stuntman kat.2 pony
4 Nicoline Langballe Holte 14 Øvet, ny military 0 S Leopold kat.1.vallak
5 Maiken Meglby Iversen Lundby 13 Let øvet   x XS Jalousi hoppe 143
6 Sophia Mai Rønshof Bjørkman Gentofte 12 0 0 0 Lodge. Park Junior 140
7 Helena Overgaard Sørensen Gentofte 14 LC3 spring 0 Small str 164 Clydesdale ?
8 Ronja Orliik Gilleleje 11 Cncp 70 Cosmo str 164 0 ?
9 Esther Ljørring Svendsen Kgs.Lyngby 13 0 ? 0 Smukke Charlie 1
10 Kamma Marie Bitsch Olesen København Ø 13 Nybegynder - redet 6år 0 small   Pablo 138 cm
11 Sofie Jo Ebdrup Gentofte 18 Begynder Military 0 str 170 Egen hest ?
12 Laura Jo Ebdrup Gentofte 15 Begynder Military 0 str 164 Egen pony ?
13 Malou Kiran Grewal Smørum 11 LA spring, dressur 0 str 12år Lentekriebel ?
14 Cecillie Ingenmann Peitersen Hillerød 14 70 Wino Str M    
15 Kimberly Natalie Rasmussen Gørløse 14 70 Casmir/Mister Medium    
16 Clara Folman Rønne 10 kat.3 CNCP70 CNCP80/DM 0 10-12år Pony Museli kat 3
17 Cilja Folman Westh Rønne 11 kat.2 pony DM/CNCP90 0 10-12år Conny Walker Kat. 2
18 Thilde Holm Nielsen Thorsø 10 80 0 12-14år Pony Mirain Galicia kat.3
19 Frida Kjeldgaard Gilleleje 15 90 0 0 Tiamo  
20 Maline Gilleleje 13 80/90 0 0 Bojana/Romance  
21 Nathalie Hauskov Gilleleje 14 90 0 0 Falcon  
22 Laura Kjersgaard Gilleleje 14 80/90 0 0 Twist  
23 Cornelia Schwartz Valby ? 60-80/lc 0 Small Kilfenora Kid ?
24 Lilli Thrane Taastrup ? 60-80/lc 0 m Rubins Hektor ?
25 Laura Damm Pries Skævinge ? 6 år  gerne kat 1 Small    
26 Petrea Christiansen Baarse ? 80?   0 x ?
27 Sofie H Jensen ? ? ?   ? ? ?
28 Mette Marie Uvelse 14 90   s Surprice 1
                 
  Samling DM/NM/EM              
  Navn   Alder Antal P/J/Y NM EM  
29 Andrea Syndergaard Jespersen   15 1 p x    
30 Anna-Sofie Lyndgaard Zeltner   16 1 p   x  
31 Line Sørensen   16 1 p x x  
32 Luna Richter   15 2 p x x  
33 Astrid Vibe Skovgaard   16 2 p   x  
34 Julie Amalie Kjersgaard   16 1 p x    
35 Siw Kaas   13 1 p x    
36 Louise Dyhr Andreasen   17 1 j x    
37 Nicole Hauskov   16 1 j x    
38 Petrea Hyldgård Thomsen   18 1 j x    
39 Matilde Skrædderdal   20 1 y x    
40 Mette Rise Christiansen   21 1 y x    
41 Caroline Suhr   19 1 y x    
                 

 

Joomla templates by a4joomla