Alberte.jpgCressida.jpgEmiliedressur.jpgFanny.jpgHest2013.jpgHest2014.jpgHestv.jpgJadedressur.jpgJadeogTippo.jpgJagt2013.jpgJul1.jpgJul2.jpgKrisLaura.jpgMesterskab2015-2.JPGMesterskab2015-3.JPGMimiogLoke.jpgMimiogMercedes.jpgPony2013.jpgPony2014.jpgPonygames1.jpgSmiley.jpgSommer.jpgStafet.jpgStranden.jpgStranden1.jpgStranden2.jpgStranden3.jpgvand2013.jpg

Subaru Cup Ridetider d. 25. aug

Sidste Subaru Cup Kval inden finalen

Cafeen vil være åben

Betaling i cafeen for de som endnu ikke har betalt for starten

Banen må gås mens der undervises - tag dog hensyn til de som rider

Alle skal være varmet op til undervisningstidspunktet.

Vi ses til endnu en fornøjelig dag

Klokken    Rytter Hest Klub
kl. 10-11 80 t Louise Plaun CASTLE PARK BUFFET Sportsrideklubben
kl. 10-11 80 t Mathilde Eyde Liberoth MDR'S MARIPOSA Hørsholm Rideklub af 2003
kl. 10-11 80 t Ida Ursin REDO - 2 Karlslunde Rideklub
kl. 10-11 80 t Tina Harde Cordelia Exmoor Sportsrideklub
kl. 10-11 80 t Christina Schwartz    
kl. 10-11 80 t Emilie Jensen Oddens Replay SLR
         
kl. 11-12 60 t Cecillie Aggersbøl HELKAN´S KAHLEA - 2 Ørnebjerg Køre- Og Rideforening
kl. 11-12 60 t Ida Marie Ernø KARI - 1 Birkerød Rideforening
kl. 11-12 60 t Cecilie Vest COILL UACHTER CAHAN - 1 Himmelev Rideklub
kl. 11-12 60 t Ida Moesby Pedersen CADIZ - 1 Haslev Køre- Og Rideforening
kl. 11-12 60 t Denise Crone Søborggårds Maximus Søborggård Rideklub
kl. 11-12 60 t Ronja  Diwa Søborggård Rideklub
         
Klokken        
12:15 80 kval Louise Plaun CASTLE PARK BUFFET Sportsrideklubben
12:20 80 kval Frida Kjeldgaard Søborggårds Tiamo Søborggård Rideklub
12:25 80 kval Ida Ursin REDO - 2 Karlslunde Rideklub
12:30 80 kval Tina Harde Cordelia Exmoor Sportsrideklub
12:35 80 kval Thomas Peter Gade VONG'S DHARMA Nordsjællands Sportsrideklub
12:40 80 kval Emilie Jensen Oddens Replay SLR
         
12:45 60 kval Cecilia Mølbjerg AKEEM AYALA Sportsrideklubben
12:50 60 kval Cecillie Aggersbø¸l HELKAN´S KAHLEA - 2 Ørnebjerg Køre- Og Rideforening
12:55 60 kval Ida Marie Ernø KARI - 1 Birkerød Rideforening
13:00 60 kval Cecilie Vest COILL UACHTER CAHAN - 1 Himmelev Rideklub
13:05 60 kval Ida Moesby Pedersen CADIZ - 1 Haslev Køre- Og Rideforening
13:10 60 kval Denise Crone Søborggårds Maximus Søborggård Rideklub

 

 

 

 

 

 

Klokken 

       
Joomla templates by a4joomla