Alberte.jpgCressida.jpgEmiliedressur.jpgFanny.jpgHest2013.jpgHest2014.jpgHestv.jpgJadedressur.jpgJadeogTippo.jpgJagt2013.jpgJul1.jpgJul2.jpgKrisLaura.jpgMesterskab2015-2.JPGMesterskab2015-3.JPGMimiogLoke.jpgMimiogMercedes.jpgPony2013.jpgPony2014.jpgPonygames1.jpgSmiley.jpgSommer.jpgStafet.jpgStranden.jpgStranden1.jpgStranden2.jpgStranden3.jpgvand2013.jpg

Subaru Cup søndag d. 17. juni - ridetider

Mange tilmeldinger har vi fået, rigtig mange.....

Cafeen vil være åben med div. lækkerier.

Alle møder op opvarmet på Slotsruinen.

Husk at betale inden du rider - det gøres i cafeen

Man er velkommen til at gå banen til fods hele tiden - hold øje med de som rider

 

    St.Nr Rytter Hest Klub
kl. 9-10 1 80 træning Gry Knudsen MONDEGÃ…RDS UNIQUE HeslegÃ¥rd Sportsrideklub
  2 80 træning Bjørn Bille Madsen LORDANOS ASK HeslegÃ¥rd Sportsrideklub
  3 80 træning Alberte K. Falden CASSIOPEIA LOX Strøby Rideklub
  4 80 træning Tina Harde ELLELY´S CORDELIA Exmoor Sportsrideklub
  5 80 træning Nikita Kristina Riber KAMAR'S DON RAYMAN Lundtofte Rideklub
  6 80 træning Stine Maria Jørgensen LUNDEBAKKEN'S SABINE Værløse Rideklub
  7 80 træning Thomas Peter Gade VONG'S DHARMA Nordsjællands Sportsrideklub
           
kl. 10-11 8 80 træning Alice Nielsen CANCUN Z Skibby Ride- Og Voltigeklub
  9 80 træning Charlotte Knigge HOLMGAARD'S COLSINO Karlslunde Rideklub
  10 80 træning Frida Amalie Kjeldgaard SØBORGGÃ…RDS TIAMO - 1 SøborggÃ¥rd Rideklub
  11 80 træning Christina Kruse BLEJSBJERGS CARRIE Sportsrideklubben
  12 80 træning Mathilde Bjørn Bonde LYKKEHOLM CASSANDRA T Helsinge Rideklub
  13 80 træning Hanne Wind Ramsgaard STAUGAARD'S FANTASTICA Team CEP Complete Eventing Program
Klokken          
11:15 1 80 kval Gry Knudsen MONDEGÅRDS UNIQUE Heslegård Sportsrideklub
11:20 2 80 kval Stine Mørup TREKRONERS BEAT-IT Søborggård Rideklub
11:25 3 80 kval Kamille schinkel Fischer stamp  First Pleasure SPR
11:30 4 80 kval Simone Henriksen KJÆRGAARDS JACKPOT Roskilde Rideklub
11:35 5 80 kval Bjørn Bille Madsen LORDANOS ASK Heslegård Sportsrideklub
11:40 6 80 kval Alberte K. Falden CASSIOPEIA LOX Strøby Rideklub
11:45 7 80 kval Pia Poulsen ENGHØJS CABANA Ishøj Sportsrideklub
11:50 8 80 kval Kathrine Thim INDIAN SUMMER - 1 Vipperød Rideklub
11:55 9 80 kval Nikita Kristina Riber KAMAR'S DON RAYMAN Lundtofte Rideklub
12:00 10 80 kval Thomas Peter Gade VONG'S DHARMA Nordsjællands Sportsrideklub
12:05 11 80 kval Stine Maria Jørgensen LUNDEBAKKEN'S SABINE Værløse Rideklub
12:10 12 80 kval Tine Lyders Larsen BAERLIS Team CEP Complete Eventing Program
12:15 13 80 kval Ole Andreasen TOFTEGÅRD'S DANISH DELIGHT Vipperød Rideklub
12:20 14 80 kval Frida Amalie Kjeldgaard SØBORGGÅRDS TIAMO - 1 Søborggård Rideklub
12:25 15 80 kval Clara Flyger Walther Jensen ROMEO´S ELVIS - 1 Haslev Køre- Og Rideforening
12:30 16 80 kval Charlotte Knigge HOLMGAARD'S COLSINO Karlslunde Rideklub
12:35 17 80 kval Christina Kruse BLEJSBJERGS CARRIE Sportsrideklubben
12:40 18 80 kval Mathilde Bjørn Bonde LYKKEHOLM CASSANDRA T Helsinge Rideklub
12:45 19 80 kval Tina Harde ELLELY´S CORDELIA Exmoor Sportsrideklub
           
kl. 13-14 1 60 træning Ella Askeland SUGAR - 1 Himmelev Rideklub
  2 60 træning Cecillie Aggersbøl HELKAN´S KAHLEA - 2 Ørnebjerg Køre- Og Rideforening
  3 60 træning Mia Rex Bøgvald Pedersen LÃ…DDENHØJS BONZAI - 3 Amagerland Sportsrideklub
  4 60 træning Inge Bach Mikkelsen MARGO - 1 Sportsrideklubben
  5 60 træning Sophia Mai Rønshof Bjørkman LODGE PARK JUNIOR - 2 Sportsrideklubben
  6 60 træning Clara Klindt Hessel GHOST - 2 Rideklubben Egene
           
kl. 14-15 7 60 træning Denise Crone SØBORGGÃ…RDS MAXIMUS - 3 SøborggÃ¥rd Rideklub
  8 60 træning Ronja Orlik VEJLEBRO´S CANSO - 2 SøborggÃ¥rd Rideklub
  9 60 træning Cecilie Vest COILL UACHTER CAHAN - 1 Himmelev Rideklub
  10 60 træning Cilja Vang THENGELS KNIGHT - 1 Exmoor Sportsrideklub
  11 60 træning Maria Andersen LERTEVANGS MILLE Haslev Køre- Og Rideforening
  12 60 træning Jessica Lykkegaard Hansen SINALCOPEARL HALLING - 2 Fjordlandets Rideklub
           
kl. 15-16 13 60 træning Maria Andersen Walsh Stuntmann ?
  14 60 træn Isabe Holm Philipsen Maja SØG
  15 60 træn Nicole Jørgensen Lille Pigen SØG
  16 60 træn Sia Wisler Jollys Golden Sunspot SØG
  17 60 træn Victoria Bloch Mirabella SØG
  18 60 træn Julie Eirup Palle SØG
           
Klokken          
16:15 4 60 kval Katrine Halkjær MC ZOYA Z - 1 Holmegårdens Rideklub
16:20 5 60 kval Ella Askeland SUGAR - 1 Himmelev Rideklub
16:25 6 60 kval Mathilde Stender Roeder TRENDY CAPTAINS DAUGHTER - 1 Sportsrideklubben Vallensbæk
16:30 7 60 kval Cecillie Aggersbøl HELKAN´S KAHLEA - 2 Ørnebjerg Køre- Og Rideforening
16:35 8 60 kval Jessica Lykkegaard Hansen SINALCOPEARL HALLING - 2 Fjordlandets Rideklub
16:40 9 60 kval Mia Rex Bøgvald Pedersen LÅDDENHØJS BONZAI - 3 Amagerland Sportsrideklub
16:45 10 60 kval Inge Bach Mikkelsen MARGO - 1 Sportsrideklubben
16:50 11 60 kval Sophia Mai Rønshof Bjørkman LODGE PARK JUNIOR - 2 Sportsrideklubben
16:55 12 60 kval Denise Crone SØBORGGÅRDS MAXIMUS - 3 Søborggård Rideklub
17:00 13 60 kval Ronja Orlik VEJLEBRO´S CANSO - 2 Søborggård Rideklub
17:05 14 60 kval Cecilie Vest COILL UACHTER CAHAN - 1 Himmelev Rideklub
17:10 15 60 kval Clara Klindt Hessel GHOST - 2 Rideklubben Egene
17:15 16 60 kval Cilja Vang THENGELS KNIGHT - 1 Exmoor Sportsrideklub
17:20 17 60 kval Maria Andersen LERTEVANGS MILLE Haslev Køre- Og Rideforening
17:25 18 60 kval Emmelie Grønbæk Pinocchio SØG
17:30 19 60 kval Freja Jakobsen Silberbauer SØG
17:35 20 60 kval Isabe Holm Philipsen Maja SØG
17:40 21 60 kval Nicole Jørgensen Lille Pigen SØG
17:45 22 60 kval Sia Wisler Jollys Golden Sunspot SØG
17:50 23 60 kval Victoria Bloch Mirabella SØG
17:55 24 60 kval Julie Eirup Palle SØG
Joomla templates by a4joomla