Alberte.jpgCressida.jpgEmiliedressur.jpgFanny.jpgHest2013.jpgHest2014.jpgHestv.jpgJadedressur.jpgJadeogTippo.jpgJagt2013.jpgJul1.jpgJul2.jpgKrisLaura.jpgMesterskab2015-2.JPGMesterskab2015-3.JPGMimiogLoke.jpgMimiogMercedes.jpgPony2013.jpgPony2014.jpgPonygames1.jpgSmiley.jpgSommer.jpgStafet.jpgStranden.jpgStranden1.jpgStranden2.jpgStranden3.jpgvand2013.jpg

Subaru Cup 2. Påskedag

Vi får travlt ... og ja vi glæder os alle til at komme i gang ....

Træningen vil foregå på vores grusbaner, så mordax behøves ikke.

Der skal betales inden start i Cafeen

Vores Cafe vil være åben hele dagen med div lækkerier

Vi glæder os til at se Jer

 

 

 

 

 

Rytter Hest Klub Kat        
Vibe Hald Mex Vedbæk H Træn 80 kl. 9.00 Kval 80 12:10
Caroline Behrend Rasmussen Rosita Krogh Hørsholm H Træn 80 kl. 9.00 Kval 80 12:15
Susanne Guldberg Røntved's Will Power SLR H Træn 80 kl. 9.00 Kval 80 12:20
Nadia Bjørnbo Bendsen Bonicha Helsinge H Træn 80 kl. 9.00 Kval 80 12:25
Ida Eriksen Springers Megan HRK H Træn 80 kl. 9.00 Kval 80 12:30
Laura Svanekjær High-Line Vedbæk H Træn 80 kl. 10.00 Kval 80 12:35
Ane Opstrup Zareta ISR H Træn 80 kl. 10.00 Kval 80 12:40
Pia Poulsen Enghøjs Cabana ? H Træn 80 kl. 10.00 Kval 80 12:45
Ann-Sophie Iuel-Brockdorff Valløs Lester SPR H Træn 80 kl. 10.00 Kval 80 12:50
Emilie Hammer Thera ? H Træn 80 kl. 10.00 Kval 80 12:55
Frederikke Høeg Skoven Parity SPR H Træn 80 kl. 10.00 Kval 80 13:00
Line Clausen Lysell's Gaio ? H Træn 80 kl. 11.00 Kval 80 13:05
Nathalie Hauskov Falcon SØG p Træn 80 kl. 11.00 Kval 80 13:10
Karen Ervolder Sandro ? H Træn 80 kl. 11.00 Kval 80 13:15
Ane Lise Bertelsen Åmosegaards Canon SPR H Træn 80 kl. 11.00 Kval 80 13:20
Rikke Doktor Lund Lundehøj's Sasja SPR H Træn 80 kl. 11.00 Kval 80 13:25
Fie B Thomsen Lundemarksgårds Maximilian HKRK H Træn 80 kl. 11.00 Kval 80 13:30
Isaline Marie Rosenstand Mosetoftens Fighter SØG P     Kval 80 13:35
Heidi Brich Kristensen Elmely Dalton IRK P     Kval 80 13:40
               
Victoria Destiny Wolff-Petersen Nyberg Regitze ISR P Træn 60 kl.14.00 Kval 60 16:10
Mathilde Pieron Leander Gribsvad Gigi Jo Slagelse P Træn 60 kl.14.00 Kval 60 16:15
Isabella Sjøquist Fjordglimt Carylin Stenlille P Træn 60 kl.14.00 Kval 60 16:20
Malou Kiran Grewal Lentekribel Ishøj P Træn 60 kl.14.00 Kval 60 16:25
Ingvild Helm Jørgensen Nyholms Sinatra NØR P Træn 60 kl.14.00 Kval 60 16:30
Laura Grum Juul Jensen Houdini HGR P Træn 60 kl.14.00 Kval 60 16:35
Maja Isabella Carmina Nielsen Kiwi II Stenlille P Træn 60 kl.14.00 Kval 60 16:40
Sophia Rønshof Lodge Park Junior SPR P Træn 60 kl. 15.00    
Maria Andersen Walsh Stuntman HRK P Træn 60 kl. 15.00    
Jacqualine Canon ? P Træn 60 kl. 15.00 Kval 60 16:45
Caroline Lillepigen ? P Træn 60 kl. 15.00 Kval 60 16:50
Ronja Orlik Cosmo ? P Træn 60 kl. 15.00 Kval 60 16:55
Michelle Bogaerdt  Noi SPR P Træn 60 kl. 15.00 Kval 60 17:00
Cecilie Busch  Cool Haven ? P Træn 60 kl. 15.00 Kval 60 17:05
Camilla Hammerschmidt Dyhr Releasethecrac Ken XX FHSR P     Kval 60 17:10
Jacqualine Filucca ? P     Kval 60 17:15

 

Joomla templates by a4joomla